Jak konkurencja to robi?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Witam, jestem właścicielem firmy która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w stolicy i jej okolicach. Niedawno przebudowałem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie kwestia - jak inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu witryny WWW, natomiast dużo ludzi mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie sztucznych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Niestety nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Część. Po pierwsze Internet nie jest dobrym miejscem do zdobywania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi zdobywa wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością tylko treścią nie wypozycjonujesz strony. Garść odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich setki. Tak, więc powinieneś zacząć ich budować znacznie więcej. Jest sporo portali gdzie jesteś w stanie dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości