Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę internetową i pora pomyśleć o promocji w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka wątpliwości , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem jest rozreklamować stronę WWW na hasła tego typu: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki okres potrzebuje firma pozycjonująca na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty firmy która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony WWW. Takich osób, wbrew pozorom jest sporo i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie niezbędny żeby wypromować stronę na tego rodzaju frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności agencji SEO, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej dziedzinie pośpiech tylko szkodzi. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to ciężkie hasła. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości