Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: żwirownia Koło


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: żwirownia Koło

Postautor: mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:45

Witam wszystkich. Mam kila pytań do ludzi, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron WWW w wyszukiwarkach internetowych. Zleciłem budowę strony, którą chciałbym samodzielnie pozycjonować. Interesują mnie frazy typu ziemia ogrodowa Koło, które są wg mnie dość niszowe. Z pozycjonowaniem nie miałem kontaktu styczności. Natomiast wiele już o tym poczytałem i sprawa nie wydaje się skomplikowana dla wybranych przez mnie słów kluczowych. Zasadnicze pytanie: ile czasu zajmie doprowadzenie strony do 1-szej dziesiątki wyników na frazę: ziemia ogrodowa Koło . Następna kwestia, która mnie nurtuje to sposób budowania odnośników do strony. Czy opłaca się kupować kody do katalogów, a może zostawiać odnośniki na forach. Oraz ostanie zagadnienie, które związane jest z ilością odnośników, jaką powinienem pozyskać.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Pozycjonowanie w danym mieście na proste frazy

Postautor: podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:08

Cześć. Rzeczywiście słowa kluczowe typu: żwirownia Koło są rzeczywiście łatwymi frazami. Lecz jest to teoria. W praktyce wygląda to już nie tak kolorowo. W pozycjonowaniu liczą się odnośniki do strony. Jakiś czas temu należało dodać stronę do kilku katalogów i strona znajdowała się na początku wyników. Teraz trzeba o wiele większej liczby odnośników, które muszą być dobrej jakości. Więc odpuść sobie katalogowanie strony WWW. Nie da to pożądanych wyników. Natomiast umieszczanie swoich odnośników na forach jest już o wiele lepszym rozwiązaniem. Należy tylko pamiętać o właściwym rozłożeniu pozycjonowanych fraz. Czas potrzebny na osiągnie interesujących wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a inny pozycjoner nie wprowadzi strony do 1-szej dziesiątki wyników przez rok czasu.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości