Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:56

Dzień dobry. Ostatnimi czasy wielokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, ale także oraz poza nim. Suma takich szkoleń nie jest gigantyczna, lecz ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają sporo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Być może, więc powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały uczestnictwo w rozmaitych kursach.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:08

Hej. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeśli to nic znaczącego i przydatnego pewnie raczej szkoda Twojego czasu. Jednakże większa część kursów jest nadzwyczaj istotna i przydatna. Z doświadczenia wiem, że takie nowatorskie umiejętności poszerzają horyzonty oraz pomagają odnaleźć poprawniejszą pracę bądź też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to ponieważ jeżeli koszt szkolenia nie jest znaczący to może należałoby spróbować oraz posiadać innowacyjne doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom oraz szczerze polecam.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości