Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze

Postautor: mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Witajcie, szukam lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia wg mnie jest tam nieodpowiedni. Dlatego potrzebuje dobrego pediatry, który sprawnie wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Dobry lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

Postautor: krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Witaj. Miałem podobny kłopot co ty z synkiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taki portal internetowy: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do kilku lekarzy. Nie było problemu z umówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i grzecznie. Odmienne podejście do małego pacjenta. Najważniejsze, że pediatra wiedział jaki lek przepisać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie samo podawanie antybiotyków.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

Postautor: maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Masz rację, u nas w przychodni to tylko potrafią recepty wypisywać. W kółko identyczne antybiotyki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to rozkładają ręce. Taka medycyna w Polsce panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość