Tkaniny dzieciece sklep


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Tkaniny dzieciece sklep

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:46

Czy sklep, który sprzedaje tkani dla dzieci to dobry pomysł na interes?

Właśnie ten elaborat ma pokazać, że każdy interes dobrze przemyślany jest w stanie przynieść zysk jego inwestorom. Na samym początku trzeba uświadomić fakt, iż sklep internetowy winien być rozszerzeniem sklepu stacjonarnego, który posiada w swojej ofercie podobny towar. W opisywanym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. A, więc odradzam budowanie biznesu wyłącznie o sprzedaż w Internecie. Wiele osób zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze powinniśmy uwzględnić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach przedsiębiorca może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po okresie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca danina dla ZUS to kwota 1100 zł miesięcznie.

Kolejny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w przeglądarce internetowej. Specjalnie już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy zakup i można go pominąć w miesięcznym zestawieniu wydatków naszej firmy. Nawiązując do reklamy sklepu w Internecie. Powinno się wybrać hasła do promocji. Przykładowo dla polar minky sklep internetowy opłata za miesiąc to rząd od 120 do 250 zł. Takich słów kluczowych musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego zapłacimy około 2 tysięcy zł za miesiąc. Do tego dochodzą pozostałe nakłady finansowe związane z promocją. Należą do nich między innymi marketing na forach, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na frazę: polar minky sklep internetowy nie będzie z dnia na dzień. A, więc w początkowej fazie należy pomyśleć o innym kanale sprzedaży oferowanych tkanin dziecięcych. Przydatne jest Allegro lub inne serwisy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi kosztami i to nie małymi. Koszt za wystawienie pojedynczego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie może sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości