W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Cześć od jakiegoś czasu zajmuje się promocją swojej witryny WWW, niestety nie jestem wstanie wbić strony do pierwszej dziesiątki rezultatów wyszukiwań. Pozyskuje nieustannie odnośniki do pozycjonowanej strony WWW. Każdego dnia około dwudziestu sztuk. Staram się też udzielać na blogach powiązanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od paru miesięcy nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię również, że posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o pomoc.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to większy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia ułatwiają: prosty transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i nie wymagającego siły przenoszenia oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - cena.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego gwarantuje ulgę i ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego zapewnia pacjentowi znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, proste opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do typowych wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, oraz opiekunowi. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego rodzaju instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Witaj. Fajnie, że podałeś odnośnik do strony. Umożliwi to analizę sposobu linkowania i przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest kilka niedociągnięć na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak odpowiedniej długości treści. Również przydałoby się stworzyć unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie linki - są słabej jakości. Miejsca, gdzie dodajesz odnośniki są bardzo zaspamowane i moc takiego odnośnika jest równa zero. Stąd masz tego typu kłopoty z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo dodać link do strony. Wówczas kilka takich linków ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz tworzysz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość