Potrzebny dobry kominiarz od zaraz


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, poszukuje rzetelnego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Podzwoniłem do paru, ale ceny są astronomiczne. Od 120 do 300 zł za udrożnienie komina. Jak zapytałem się skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie wiem do kogo telefonowałeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od klienta. Trzysta złotych za przeczyszczenie przewodu kominowego to jakiś ponury żart. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak czyści 2 przewody kominowe i podbija protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Życzy sobie za usługę 150 złotych. Jak nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedniego kominiarza to zerknij na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na 100% znajdziesz dobrego kominiarza. Ja często właśnie w taki sposób szukam wykonawców do rozmaitych zleceń przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu internetowego. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam opinię o wybranych wykonawcy.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości